Na konci měsíce února vyrazila Sluníčka na výstavu designových hraček z dob minulých s hernou do Uherského Brodu.
Na některé časem již zapomenuté hračky by s nostalgií zavzpomínali i naši prarodiče. Návrat do dětství a krásných vzpomínek si prožily i paní učitelky. Z prosklených vitrín na nás vykukovali medvědi, mončičáci, igráčci a krojované panennky. Vyzkoušeli jsme vysvobodit ježka v kleci, nahlédnout do krasohledu nebo retro televizky, kterou si děti vozily jako suvenýr ze školních výletů. Největší radost jsme měli z herny, kde jsme mohli stavit z kostek, legendární stavebnice Merkur a nořit ručičky do "céček".