Na Den Země jsme se s dětmi ze školky vydali do Uherského Brodu, kde na nás čekalo zábavné i poučné dopoledne. Na náměstí byla připravena různá stanoviště zaměřená na přírodu – děti si vyzkoušely třídění odpadu, poznávaly zvířata i rostliny a plnily jednoduché úkoly, za které dostávaly razítka nebo malé odměny. Celá akce dětem ukázala, jak důležité je chránit naši planetu. Dopoledne jsme si všichni moc užili a hlavně jsme si odnesli spoustu nových poznatků a hezkých vzpomínek.