Ve školce jsme oslavili Den matek krásnou besídkou pro maminky.
Děti předvedly vystoupení „Jak zvířátka hledala ztracené srdce v lese“, které doplnily písničkou, tanečkem a básničkou. Na závěr děti maminkám předaly vyrobené květiny a společně si pomalovaly skleničku, ze které vznikl svícen na památku.
Všichni si také pochutnali na jahodové panna cottě a koláčcích, které nám sponzorským darem věnovala paní Bařinová.
Moc děkujeme za štědrost a podporu.
Fotografie a video zpracovala: Bc. Daniela Michalcová
SLUNÍČKA