J Jídelna

Školní jídelna

jidel01 

Školní stravování se řídí výživovými normami stanovenými vyhláškou č. 107/2005 Sb., o školním stravování.

Přihlášení

Žáci, kteří se budou stravovat ve školní jídelně, se přihlašují u vedoucí školní jídelny. Pokud se dítě (žák) nebude ve školní jídelně stravovat denně, rodiče nahlásí vedoucí školní jídelny dny v týdnu, kdy se bude dítě (žák) ve školní jídelně stravovat.

Žáci, kteří se stravovali ve školní jídelně v minulém školním roce, jsou od 2. 9. 2021 (nový školní rok) automaticky přihlášeni ke stravování - NEMUSÍTE se tedy přihlašovat. Pokud nemáte zájem o oběd od 2. 9. 2021, můžete oběd odhlásit osobně, telefonicky

Tel: 603 264 909, 572 695 753

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Způsob platby

  • hotově: příspěvky na stravování se vybírají vždy první týden v následujícím měsíci, a to v době od 7.00 do 7.30 hod. v budově ZŠ
  • převodem na účet: při placení převodem uveďte před zvolený variabilní symbol číslo 99. Platby posílejte na číslo účtu:
    86-3872480287/0100
  • platebním terminálem

Odhlášení

Odhlášky obědů se přijímají pouze den předem před plánovanou nepřítomností, telefonicky na čísle 572 695 753, a nebo osobně, nejpozději do 15.30 hod. Přijímání odhlášek ráno před vyučováním na ten samý den není možné!

Opatření vzhledem ke COVID-19
První den neplánované nepřítomnosti (nemoci) lze oběd v době od 11.00 do 11.30 hodin vyzvednout do plastového boxu, který zajišťuje škola za cenu 6,- Kč.

Upozornění: obědy jsou určeny k okamžité spotřebě, jídelna neručí za kvalitativní změny vzniklé např. nevhodným skladováním a transportem.

Opětovné přihlášení ke stravování je nutno učinit den před nástupem do školy. Pokud se rodiče rozhodnou žáka na delší období nebo natrvalo z obědů odhlásit, musí tak učinit alespoň jeden den před plánovaným ukončením stravování, a to písemně nebo telefonicky na adresu školní jídelny.

 

Připomínky, náměty a dotazy k zajištění stravování žáků lze předkládat vedoucí školní jídelny nebo vedení školy.

Zeleninový nebo ovocný bar je podáván dvakrát týdně k obědu formou rautu (zeleninový salát, zeleninová mísa, ovocná mísa).